Menu

KifiSanat

Kitap, Film ve Yaşam

Neler Oluyor Burada?

Olaylar olaylar…

Yazarlarımız, okudukları ve izledikleri kitap ve filmler hakkındaki naçizane görüşlerini paylaşıyorlar. Eğer detaylı bir şekilde ele alırlarsa inceleme, yüzeysel bir yorumlama ve bilgilendirme şeklinde olursa haftalık olarak paylaşılan öneri kategorisinde yer alıyor. Haftanın önerilerini sağ sütundan veya yukarıdakı “Haftanın kitap/film önerisi” sayfasından takip edebilirsiniz. İç dökme minvalindeki her türlü paylaşım ise kendine yaşam kategorisinde yer buluyor. Bu kategoride türlü konularda yazılan metinlerin yer aldığı İyi Denemeydi Montaigne ve kişi, olay, mekan vb. hakkında kısa ve iştah açıcı bilgilerin yer aldığı Nedir? Kimdir? altkategorileri bulunmakta.

KifiSanat, cumartesi günleri yenilenen bir oluşumdur. Her cumartesi, çayınızı kahvenizi alıp kitap ve film inceleme ve önerilerimizi okuyabilirsiniz. Tabi bu, cumartesiden başka hiçbir gün paylaşım yapılmayacak anlamına gelmemektedir.

Sosyal medyadan KifiSanat’ı takip edebilirisiniz.

Metin gönderme ve her türlü iletişim için iletisim@kifisanat.com adresini kullanabilirsiniz.

Sevgilerimizle…

KifiSanat Rehber Ekibi

İçeriklerimiz cumartesi günleri yayınlanmaktadır.

Kimler Geldi Kifi’den Kimler Geçti…

KifiSanat Bülten'e abone olmak ister misiniz?

Her hafta sonu KifiSanat’ta haftanın kitap / film önerilerini ve diğer olup bitenleri posta kutunuza özenle bırakalım. Gelirken günlük süt, gazete, ekmek gibi şeyler isterseniz haberimiz olsun.

Sizi çok rahatsız etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Dilediğinizde abonelikten çıkabilirsiniz.

KifiSanat Posta Ekibi


Bundan böyle her hafta posta kutunuzdayız! Gelirken bir şey istiyor musunuz?

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

KifiSanat will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.