Menu

KifiSanat

Kitap, Film ve Yaşam

Neler Oluyor Burada?

Olaylar olaylar…

Yazarlarımız, okudukları ve izledikleri kitap ve filmler hakkındaki naçizane görüşlerini paylaşıyorlar. Eğer detaylı bir şekilde ele alırlarsa inceleme, yüzeysel bir yorumlama ve bilgilendirme şeklinde olursa haftalık olarak paylaşılan öneri kategorisinde yer alıyor. Haftanın önerilerini sağ sütundan veya yukarıdakı “Haftanın kitap/film önerisi” sayfasından takip edebilirsiniz. Son olarak yazarlarımız, keyifle dinledikleri parçaları Müzik kategorisiyle sizlerle paylaşıyor. Parça Önerileri altkategorisinden yazarlarımızın önerdikleri parçalara ulaşabilirsiniz.

İç dökme minvalindeki her türlü paylaşım ise kendine yaşam kategorisinde yer buluyor. Bu kategoride türlü konularda yazılan metinlerin yer aldığı İyi Denemeydi Montaigne ve kişi, olay, mekan vb. hakkında kısa ve iştah açıcı bilgilerin yer aldığı Nedir? Kimdir? altkategorileri bulunmakta. Yazı Dizileri altkategorisi ise yazarlarımızın sürekli ve parçalar halinde yayınladıkları deneme minvalindeki metinleri içermekte.

KifiSanat, cumartesi günleri yenilenen bir oluşumdur. Her cumartesi, çayınızı kahvenizi alıp kitap ve film inceleme ve önerilerimizi okuyabilirsiniz. Parça önerilerimize bir kulak verebilir, yaşama dair metinlere göz atabilirsiniz. Tabii bu, cumartesiden başka hiçbir gün paylaşım yapılmayacak anlamına gelmemektedir.

Sosyal medyadan KifiSanat’ı takip etmeyi unutmayın. Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Ayrıca mail listemize abone olursanız yaklaşık 2 haftada bir gelişmeleri posta kutunuza bırakabiliriz. Abone olmak için tıklayın.

Metin gönderme ve her türlü iletişim için iletisim@kifisanat.com adresini kullanabilirsiniz.

Sevgilerimizle…

KifiSanat Rehber Ekibi

Beğenip beğenmediğiniz konusunda hiçbir fikrimiz yok...

O yüzden bu yazıya geri bildirim verebilir misiniz?

Ortalama oy: 5 / 5. Oy sayısı: 1

İlk defa oylanacağım...

Beğendiğinize sevindik...

Peki sizinle sosyal medyada da buluşmak istesek...

Tüh...

Beğenmeme nedeniniz öğrenebilir miyiz?

Dökün içinizi gitsin...

İçeriklerimiz cumartesi günleri yayınlanmaktadır.

KifiSanat Yazarları

Muzaffer Şen

Okur. İzler. Yazar. Kendini geliştirmeye çalışır. KifiSanat'ın sanatseverlerin gözünde değerli bir noktaya gelmesi gibi bir hayali vardır. Bunun için çabalar. Akademik anlamda psikoloji alanıyla ilgilenir.

Buğra Balkan

Kitap okur, film-dizi izler ve bunlarla ilgili bir şeyler karalar. Kültür-sanat ile hobi olarak ilgilenir, müziğin klasiğini de beğenir.

Arda Can Gül

gayri resmi çöplük hüzün / geçtiği medreselerde yolun / işin sonu boştur şişe / ben bir peygamber devesiyim / ve bu ne yoktan bir renk böyle?

Belgin Karakuş

Kimseye gül bahçesi vadetmedi. Okudukları ve izledikleri hakkında konuşmaya bayılır.

Erkin Şen

Felsefeye düşkün, edebiyata bağlı, alkole bağımlı.

Ozan Erduran

Yusuf Yetiş

Ezgi Göktaş

Abdullah Ataş

Bilim kurgu, fantastik kurgu ve bazen de başka şeyler.

Batuhan Kılıç

Kimler Geldi Kimler Geçti…

Bugün okur sayısı: 4

Bu hafta okur sayısı: 276

Bu ay okur sayısı: 1257

KifiSanat Bülten'e abone olmak ister misiniz?

Her hafta sonu KifiSanat’ta haftanın kitap / film önerilerini ve diğer olup bitenleri posta kutunuza özenle bırakalım. Gelirken günlük süt, gazete, ekmek gibi şeyler isterseniz haberimiz olsun.

Sizi çok rahatsız etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Dilediğinizde abonelikten çıkabilirsiniz.

KifiSanat Posta Ekibi

Not: Bu popup karşınıza 2 kere çıkacaktır.

Bundan böyle her hafta posta kutunuzdayız! Gelirken bir şey istiyor musunuz?

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

KifiSanat will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.