Menu

KifiSanat

Kitap, Film ve Yaşam

Nedir KifiSanat?

Yolculuğun ilk adımı, Ekim 2015’te 2kare1paragraf.blogspot.com ile atıldı 2 kişi tarafından. Amaç kitap ve filmler üzerine bir blog oluşturmaktı. İşin filmler kısmı sekteye uğrayınca Şubat 2016’da kuytukitap.blogspot.com adıyla sadece kitaplar üzerine bir blog şeklini aldı. Yetti mi? Tabi ki hayır. Ocak 2017’de kuytukitap.com’a dönüştü ve işin içine filmler yine dahil oldu. Bu sırada yazar kadrosu değişti ve gelişti. Her şey güzel gidiyordu, ta ki Ocak 2019’a kadar…

Ocak 2019’da kuytukitap.com, yaşam yoğunluğunun mecbur ettiği ilgisizlik ve şartların mahkum ettiği maddi yetersizlikler sebebiyle kapandı. Ancak uzun sürmedi. Mart 2019’da paylaşma arzusu ağır bastı ve yeni bir soluk alındı: KifiSanat.com

Kitap ve film üzerine olduğu için “Kifi” dedik ismine. Sadece bu değil. “Kıfı” kelimesi, “kuytu, yel almayan” anlamına geldiğinden dolayı Kuytu Kitap’ın ruhunu ve vizyonunu taşıdığına inandığımızdan koyduk. Böylece bundan sonra KifiSanat.com’da devam edeceğiz. Temel olarak kitap ve film üzerine desek de katı bir kısıtlama getirme niyetinde değiliz, bu yüzden diğer türdeki paylaşımlar için yaşam kategorisini kullanıyor olacağız. Ayrıca içeriklerimiz her cumartesi yayınlanıyor olacaktır. Daha detaylı bilgi için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Şartlar yeniden maddi yetersizliğe mahkum etmesin diye bağış sayfasını oluşturduk. Bu sayfadan “kifisanat” açıklamasıyla yapacağınız her bağış, KifiSanat’ın yıllık domain ve hosting masraflarını karşılamaya harcanacaktır.

Metin göndermek ve iletişime geçmek için iletisim@kifisanat.com adresindeyiz.

Sevgilerimizle…

KifiSanat Karşılama Ekibi

İçeriklerimiz cumartesi günleri yayınlanmaktadır.

Kimler Geldi Kifi’den Kimler Geçti…

KifiSanat Bülten'e abone olmak ister misiniz?

Her hafta sonu KifiSanat’ta haftanın kitap / film önerilerini ve diğer olup bitenleri posta kutunuza özenle bırakalım. Gelirken günlük süt, gazete, ekmek gibi şeyler isterseniz haberimiz olsun.

Sizi çok rahatsız etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Dilediğinizde abonelikten çıkabilirsiniz.

KifiSanat Posta Ekibi


Bundan böyle her hafta posta kutunuzdayız! Gelirken bir şey istiyor musunuz?

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

KifiSanat will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.